معاون نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه از برپایی نمایشگاه فرش، تابلو فرش، لوستر و چراغ‌های تزئینی همزمان با نخستین نمایشگاه بازرگانی عمومی در کرمانشاه خبر داد و گفت: شهروندان از ساعت 15 تا 20 می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

پریسا کلانتری از برپایی نمایشگاه فرش، تابلو فرش، لوستر و چراغ‌های تزئینی همزمان با نخستین نمایشگاه بازرگانی عمومی در کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه در 3 هزار متر مربع دایر شده است.

وی به فعالیت 80 غرفه از این نمایشگاه در زمینه فرش اشاره کرد و ادامه داد: در زمینه فرش دستباف و ماشینی از تولیدکنندگان بسیار خوب کشور که در این زمینه فعالیت دارند دعوت شده است.

معاون نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه از تخفیف 15 تا 20 درصد به خریداران در این نمایشگاه خبر داد و گفت: خرید به‌صورت اقساط نیز انجام می‌شود.

وی به فعالیت 20 غرفه از این نمایشگاه در زمینه لوستر و چراغ‌های تزئینی اشاره کرد و افزود: در زمینه لوستر و چراغ‌های تزئینی از تولیدکنندگان مطرح استان تهران با بهترین برندها دعوت شده است.

کلانتری به برپایی همزمان نخستین نمایشگاه سراسری بازرگانی عمومی در کنار نمایشگاه مذکور اشاره و بیان کرد: در این نمایشگاه انواع کالاها از جمله لوازم خانگی، مواد غذایی و … در 100 غرفه عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه تا 29 دی‌ماه در محل نمایشگاه‌ بین‌المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد برپا است، گفت: شهروندان از ساعت 15 تا 20 می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دهید * محدودیت زمانی پاسخگویی تمام شد. پرسش امنیتی را دوباره بارگذاری کنید