ما کی هستیم؟

سال 1388 بود که به این فکر افتادیم تا از راه اینترنت محصولاتی که صدها بافنده ی ما می بافتند را مستقیم به مشتریانی که به دنبال فرش دستباف نایین و اردکان با کیفیت هستند برسانیم. چه راهی داشتیم؟ بهترین آن راه اندازی یک وبسایت بود. اما خیلی طول کشید تا یاد بگیریم چطور میتوانیم اعتماد مشتریانی که از طریق وبسایت با تماس می گیرند را جلب کنیم. آن زمان یادتان هست، اینترنت فراگیر نبود، سرعت اینترنت پایین بود و مهم تر از همه، درصد خیلی کمی به خرید آنلاین علاقه نشان می دادند. خیلی خرید اینترنتی رایج نبود!

اما حالا هزاران سایت ایرانی روزانه خرید و فروش داشته و تراکنش آنها غالبا در بستر آنلاین است. نه تنها خرید و جابجایی کالا یک امر عادی شده، بلکه دیگر سفرهای مردم نیز با یک اپلیکیشن صورت می گیرد. ما هم لازم می دانیم قوی تر و منسجم تر در دنیای مجازی حاضر باشیم و باید پیش از هر چیز صداقت و اعتماد را به عنوان مهمترین سرمایه خود سر لوحه کار قرار دهیم و تجربه چندین ساله خود را برای توسعه ی این هنر/صنعت به کار ببندیم.

من، جواد میرحسینی عضو اتحادیه فرش دستباف با 30 سال سابقه تولید فرش تمام دستباف نایین و اردکان، اینجا هستم تا هرگونه پرسش شما را درباره انواع فرش دستباف نایین و اردکان پاسخ دهم و شما را تا داشتن یک خرید خوب و رضایت بخش همراهی کنم. به فروشگاه فرش دستباف میرحسینی خوش آمدید.

هدف ما چیه؟

هدف اصلی ما رساندن فرش دستباف نایین و اردکان به مشتریانی است که این روزها بسیار هوشمندانه و با دانش بیشتری نسبت به آنچه تقاضا دارند، به دنبال کاهش هزینه های خود و انجام یک خرید خوب هستند.

از طرف دیگر مدت هاست که دیگر با وجود تامین کنندگان متعدد، بازار انحصاری عملا وجود ندارد. در نتیجه تنها راه موفقیت برای یک کسب و کار، جلب اعتماد و فروش محصولی است که پس از رسیدن به دست مشتری، حس رضایت را در او برانگیزد. و قطعا ما هم این را به خوبی می دانیم…

مهمترین ویژگی فعالیت ما، فروش مستقیم و بی واسطه است به طوری که همگان بتوانند صاحب فرش دستباف نایین و اردکان اصیل و با ارزش شوند. زیرا اعتقاد داریم فرش دستباف صرفا یک محصول لوکس و دست نیافتنی نبوده و ایرانیان می باید اولین مصرف کنندگان این کالای زیبا و با ارزش باشند.

بعضی فعالیت‌های ما:

  • تولید فرش دستباف نایین با داشتن حدود 500 بافنده خانگی در سرتاسر شهر میبد و اردکان از توابع استان یزد و همچنین نایین و حومه بصورت کاملا سنتی و با مواد اولیه طبیعی
  • فروش فرش دستباف نایین و اردکان بصورت مستقیم
  • فروش مواد اولیه فرش دستباف؛ از پشم و ابریشم تا دار قالی و نقشه
  • خدمات رفو و شست و شوی تخصصی فرش دستباف
  • مشاوره در مورد خرید و فروش فرش دستباف

آیا ما مورد اعتمادیم؟

سایت “فروشگاه فرش دستباف فرش میرحسینی” با مدیریت اجرایی جواد میرحسینی عضو اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف میبد، دارای مجوز مجامع امور صنفی میبد با کد اقتصادی و 25 سال سابقه تولید فرش دستباف مرغوب نایین و اردکان پیش روی شماست.
صحت اطلاعات فوق از طریق اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف استان یزد قابل پیگیری است.
کد صنفی: 512410
کد هولوگرام صنفی: 0008351182
همچین این وبسایت در سامانه‌ی “نشان ملی ثبت (رسانه‌های دیجیتال)” مربوط به مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال به ثبت رسیده است.

چرا خرید از ما به صرفه است؟

ما واسطه را حذف کردیم. امروز، قیمت تمام شده، قیمت بافنده است. خوب می‌دانیم که وقتی کالایی اصطلاحا چند دست می‌چرخد، هر واسطه نانی می‌خواهد تا که روزگار بگذراند. اما شما خرید فرش دستباف از بافنده را تجربه خواهید کرد. همچنین در صورت نیاز خرید فرش دستباف دست دوم نیز می‌تواند به شما در کاهش هزینه هایتان کمک کند.

پیج اینستاگرام ما هم همیشه به روز است!

دغدغه ما چیه؟

در این آشفته بازار فرش دستباف، مواد اولیه گران، صادرات بی رونق و بی برنامه، تولیدات بی کیفیت. تولید کننده بی عجر است و بافنده‌ی زحمت کش، خسته و اگر معدود تولید کننده و بافنده‌ای در سودای فرش مرغوب و اصیل باشند حتما کلاهشان پس معرکه است!

اما ما آرزو داریم مصرف کننده هنر دوست و هنر شناس با انتخاب فرش مرغوب اندک غباری از روی بافنده خسته و دل شکسته بروبد. با این آرزو، ایمان داریم هنوز می‌توان فرش اعلا تولید کرد. همه ما مادر یا مادربزرگانی داریم که روزگاری پشت دار قالی نشسته اند، انگار تار و پود فرش در جان ما هم نقش بسته است. حتما به همین علت است که ایرانی خوب می‌داند و می‌فهمد زحمت‌ها کجا به کار رفته و چشم بافنده چرا کم سو و پشتش چرا خمیده شده است… ما می خواهیم بافندگان اولین کسانی باشند که از بافته شدن یک فرش سود می برند و با خرید فرش دستباف از بافنده آرزوی همه شما مشتریان را برای داشتن یک فرش دستباف ارزان و با کیفیت میسر کنیم.