درباره ما

درباره گروه فرش میرحسینی

گروه فرش میرحسینی با سه دهه سابقه، حدود 10 سالی است که بصورت مستمر و جدی حضور در دنیای بی مرز مجازی را هم تجربه می‌کند. مشتریان ما از سراسر کشور و خارج از میهن؛ از ژاپن و مالزی تا آلمان و سوئد و در خاورمیانه، امارات و عربستان و… دیگر نام فرش نایین میرحسینی را می‌شناسند. نمایندگی ما در تهران، اصفهان، یزد و نایین فعال است. سید جواد میرحسینی تولید کننده فرش دستباف و رئیس اتحادیه فرش دستباف میبد، همواره کیفیت و نوآوری را پیشه خود دانسته و با داشتن حدود 600 بافنده در سراسر استان یزد و اصفهان، همچنان مصمم به کار تولید این کالای اصیل ایرانی ادامه می‌دهد.

 • سیدبهادر میرحسینی

  پشتیبانی سایت

  ساکن: اصفهان سمت: نمایندگی اصفهان - امور صادرات
  • تلفن: 09130294051
 • سیدجواد میرحسینی

  تولیدکننده و کارشناس

  ساکن: یزد سمت: تولید کننده، کارشناس محصول سابقه کاری: 30 سال
  • تلفن: 09131231518

اهداف فروشگاه

هدف اصلی فروشگاه فرش دستباف میرحسینی حضور و نفوذ بیشتر در بازارهای داخلی و بین المللی، تولید محصولاتی خلاقانه، با کیفیت بالا و کمترین هزینه، بهبود وضعیت رفاهی بافندگان از طریق هموار کردن مسایل مربوط به بیمه و مزایا، ایجاد شبکه‌ای از تولید کنندگان و فروشندگان فرش در سطح کشور و در نهایت تولید بهترین فرش‌های دستباف است.

آنچه ما را متمایز می‌کند نام تجاری، حق مالکیت انحصاری ایده‌ها و طرح‌ها، زیرساخت‌های وسیع و امکانات بسیار، استانداردهای شخصی، تخصص بالا، بکارگیری اطلاعات مشتریان و درک نیاز روز بازار، دسترسی به تامین کنندگان مواد اولیه و شبکه توزیع مناسب، سابقه طولانی و نهایتا دانش کاری ما می‌باشد.

مهمترین ویژگی فعالیت ما، فروش مستقیم و بی واسطه زیر قیمت بازار است به طوری که همگان بتوانند صاحب فرش اصیل و با ارزش شوند. زیرا اعتقاد داریم فرش دستباف صرفا یک محصول لوکس و دست نیافتنی نبوده و ایرانیان می باید اولین مصرف کنندگان این کالای زیبا و با ارزش باشند.

از همکاران و عرضه کنندگان مواد اولیه تا فروشندگان عمده در منطقه و سراسر کشور همگی شرکای تجاری ما هستند. اما همواره شریک اصلی ما تیم متعهد و بافندگان چیره دستمان هستند.

برخی فعالیت‌های ما:
تولید فرش دستباف نایین با داشتن حدود 500 بافنده خانگی در سرتاسر شهر میبد و اردکان از توابع استان یزد و همچنین نایین و حومه بصورت کاملا سنتی و با مواد اولیه طبیعی

 • فروش فرش دستباف نایین و اردکان بصورت مستقیم
 • فروش موارد اولیه فرش دستباف؛ از پشم و ابریشم تا دار قالی و نقشه
 • خدمات رفو و شست و شوی تخصصی فرش دستباف
 • مشاوره در مورد خرید و فروش فرش دستباف

آیا مورد اعتماد هستیم؟

سایت “گروه فرش میرحسینی” با مدیریت اجرایی جواد میرحسینی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف میبد، دارای مجوز مجامع امور صنفی میبد با کد اقتصادی و 25 سال سابقه تولید فرش دستباف مرغوب نایین و اردکان پیش روی شماست.
صحت اطلاعات فوق از طریق اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف استان یزد قابل پیگیری است.
کد صنفی: 512410
کد هولوگرام صنفی: 0008351182
همچین این وبسایت در سامانه‌ی “نشان ملی ثبت (رسانه‌های دیجیتال)” مربوط به مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال به ثبت رسیده است.

چرا خرید از ما به صرفه است؟

ما واسطه راحذف کرده‌ایم. امروز، قیمت تمام شده، قیمت بافنده است. خوب می‌دانیم که وقتی کالایی اصطلاحا چند دست می‌چرخد، هر واسطه نانی می‌خواهد تا که روزگار بگذراند. اما شما مستقیم از تولید کننده خرید خواهید کرد. پیشنهاد می شود حتما قیمت ها را با بازار مقایسه کنید…

ما چه می‌کنیم؟

در این آشفته بازار فرش دستباف، مواد اولیه گران، صادرات بی رونق و بی برنامه، تولیدات بی کیفیت. تولید کننده بی عجر است و بافنده‌ی زحمت کش، خسته و اگر معدود تولید کننده و بافنده‌ای در سودای فرش مرغوب و اصیل باشند حتما کلاهشان پس معرکه است!

اما ما آرزو داریم مصرف کننده هنر دوست و هنر شناس با انتخاب فرش مرغوب اندک غباری از روی بافنده خسته و دل شکسته بروبد.

مدیریت این سایت با این آرزو، ایمان دارد هنوز می‌توان فرش اعلا تولید کرد. با این که می‌داند صادرات کم رونق است و حمایت‌ها اندک؛ جنس تقلبی هم بازار را پر کرده است. خریدار فرنگ چه می‌داند تفاوت فرش اصیل و فرش ماشینی یا فرش تقلبی چیست؟! اما ایرانی خوب می‌داند و می‌فهمد زحمت‌ها کجا به کار رفته و چشم بافنده چرا کم سو و پشتش چرا خمیده شده است…