فرشوگاه فرش میرحسینی
دستان بافنده

۱- یقین داشته باشید که چون مواد تشکیل دهنده فرش دستباف از طبیعت گرفته شده و به هیچ وجه از الیاف مصنوعی استفاده نمی شود به تامین سلامت جسمانی شما کمک خواهد کرد. باید گفت برخی الیاف مصنوعی برای بیماری‌هایی مانند آسم خطرناک اند. حساسیت بر انگیز بوده و برای کودکان نیز زیان آورند. اما الیاف طبیعی هیچگونه حساسیتی بوجود نمی‌آورند.
۲- طرح‌ها و رنگ‌های متنوع قالی دستباف آرامش روحی و روانی شما را تامین و موجبات لذت بردن در زندگی را برای شما فراهم می نماید. شما می‌توانید از میان هزاران طرح و نقشه رایج در قالی دستباف ایرانی و با رنگبندی‌های بسیار متنوع آنچه را که باب طبع شماست و از دیدن آن لذت می‌برید انتخاب نمایید. فرش نایین همچون گلستانیست جاودان. طرح‌ها و نقشه‌های تولیدی فرش میرحسینی همواره نوآورانه و دلنشین هستند.
۳- قالی دستباف تنها کف پوشی است که بر اثر پا خوردن، نور و شست و شو زیبایی های آن مضاعف گردیده و هیچ گاه چشم نوازی خود را از دست نمی‌دهد. بالاخص اگر که این قالی با استفاده از مواد رنگزای طبیعی رنگ شده باشد. رنگرزی در فرش نایین عموما بصورت طبیعی صورت می‌گیرد.
۴- با توجه به استفاده از پشم و ابریشم و پنبه به عنوان مواد اولیه در قالی دستباف هیچگاه شاهد تولید الکتریسیته‌ی ساکن از این کفپوش نخواهید بود، مزیتی که نسبت به بسیاری از کف پوش های دیگر ملموس و قابل توجه است.
۵- با خرید فرش‌های دستباف نفیس کمک قابل توجهی به حفظ میراث فرهنگی کشورمان نموده و باعث ترویج فرهنگ خود، آرزوها، آرمان‌ها و علایق بافندگان و طراحان فرش خواهید گردید. همواره به یاد داشته باشید که بافندگان بسیاری از این راه امرار معاش می‌کنند.
۶- با آراستن خانه‌های خود به فرش دستباف موجبات زندگی بهتر میلیون‌ها نفر که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از هنر صنعت فرش دستباف ارتزاق می نمایند فراهم خواهید ساخت.
۷- قالی دست باف نسبت به همه ی کف پوش‌های دیگر از عمر چند برابری برخوردار بوده و قابلیت بسیار بالایی برای پاکیزگی و تنظیف دارد. ما (تولیدی و وفرشگاه فرش نایین) برای اغلب تولیداتمان امکان شست و شویی حتی تا بیش از 10 بار را هم تضمین می‌کنیم.
۸- خرید فرش دستباف هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است، با خرید فرش‌های نفیس دستباف وجوه نقد خود را تبدیل به سرمایه گذاری مطمئن نمایید.
۹- اطمینان داشته باشید که فرش دستباف ایرانی نسبت به فرش ماشینی روند افزایشی در قیمت داشته لذا از فرصت استفاده نموده و همین امروز قالی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه نمایید.
۱۰-قالی ایرانی باعث رونق بخش کشاورزی و دامپروری و حتی صنعت بالاخص صنعت نساجی است. با خرید قالی دستباف عملا” این بخش‌ها هم رونق خواهند یافت.
۱۱-هر ملتی یک کالای نمادین دارد که دنیا آن ملت را با ذکر آن کالا بیاد می آورد؛ فرش دستباف نماد ملت ایران در بین اقوام است و جهان ایران را با قالی آن و قالی را با ایران می‌شناسد.
۱۲-به هنگام خرید فرش دستباف تمام تلاشتان این باشد که از هر سبک و طرحی می‌خواهید انتخاب نمایید مرغوبترین و نفیس ترین باشد. با انتخاب کالای نفیس سرمایه گذاری خود را تضمین نمایید. با خرید از فروشگاه ما بهترین ها را بطور مستقیم و با قیمت پایین خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دهید * محدودیت زمانی پاسخگویی تمام شد. پرسش امنیتی را دوباره بارگذاری کنید