اخبار بازار فرش دستباف

مدیرعامل و عضو هیات مدیره اتحادیه سراسری فرش دستباف با اشاره به اعطای تسهیلات ۳۰ میلیونی جهت خرید فرش دستباف گفت: متقاضیان می توانند برای دریافت این تسهیلات با اتحادیه سراسری تماس برقرار کنند.

عبدالله بهرامی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره اتحادیه سراسری فرش دستباف ایران درباره قرارداد جهت پرداخت تسهیلات به خریداران فرش دستباف تعاونی ها با بانک توسعه تعاون گفت: بازار داخلی ایران بازاری مستعد و بزرگ برای عرضه فرش  دستباف  است که متأسفانه با غفلت انجام گرفته کالاهای دیگر در حال جایگزینی هستند.

وی ادامه داد: در سال حمایت از کالای  ایرانی بانک توسعه تعاون کشور در راستای حمایت های توسعه ای خود از بخش تعاون ضمن اعطاء و پرداخت تسهیلات برای تولید کنندگان  اعضاء تعاونی های فرش دستباف و در راستای ادامه  فعالیت های خود  جهت تحریک بازار داخلی  و ایجاد  انگیزه برای خرید فرش دستباف تولید شده در شرکت های تعاونی با اتحادیه سراسری تعاونی های فرش دستباف کشور تفاهم نامه ای را منعقد نمودند که بر اساس آن به متقاضیان خریدار فرش دستباف در استانهای اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، مازندران، گیلان، تهران تسهیلاتی تا سقف 300 میلیون ریال با اقساط 24 الی 48 ماهه با نرخ مصوب بانک مرکزی پرداخت می نمایند و کلیه خریداران متقاضی می توانند در این خصوص با اتحادیه سراسری به شماره تماس (02144252414) ارتباط برقرار نمایند.

بهرامی اظهار داشت:قالی ایرانی برازنده زندگی ایرانی است باید همه بانک ها و مسئولان امر برای اعتلای و تداوم این تولید ملی همت بگمارند. این تسهیلات بدون محدودیت و به منظور تحریک تقاضا است. هدف بانک توسعه تعاون کمک به تحریک تقاضا است.

 

شرایط دریافت وام 30 میلیون تومانی خرید فرش دستباف

این وام با سقف ۳۰ میلیون تومان با بهره ۱۸% و بازپرداخت دو سال می باشد.
برای دریافت آن می بایست با شماره تماس ۰۲۱۴۴۲۵۲۴۱۴ تماس بگیرید تا به نماینده شهر خود معرفی شوید.
سپس جهت خرید، با ارائه پیش فاکتور خرید فرش دستباف به نماینده اتحادیه در شهرتان، به بانک توسعه تعاون معرفی خواهید شد.

 


 

منبع: ایران آنلاین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ دهید * محدودیت زمانی پاسخگویی تمام شد. پرسش امنیتی را دوباره بارگذاری کنید